Jak předejít návštěvám zlodějů

Blíží se doba dovolených a tak bychom neměli zbytečně lákat nevítané hosty v podobě zlodějů. Tuto zkušenost má ovšem velké procento lidí, kteří neježe odletěli na několik dní na dovolenou, ale mnozí z nás se také večer vracíme z práce a zjistíme, že nás během doby strávené v práci vykradli. Podle statistik, většina lupičů vstupuje do domu přes přední dveře nebo zadní vchod. Proto musí být bezpečně zajištěny.Jedním z důvodů jistě je, že jsme podcenili bezpečnost a nedobyvatelnost vchodových dveří. Lze tomu určitě předejít, ale o všem bychom se měli určitě poradit s odborníky, kteří mají v tomto směru své dlouholeté zkušenosti a vědí, jak svou práci dělat dobře.

Profesionální zámečníci

V případě, že bychom chtěli přece jenom svůj dům zabezpečit tak, aby jsme po návratu z dovolené nebyli překvapeni a neřešili vše s policií, můžeme se obrátit na odbornou firmu, která se v tomto oboru pohybuje již několik let, má dostatek odborných a profesionálních znalostí a jistě nám doporučí, jaký typ zámku si můžeme pořídit. Ne každý zámek je pro určitý druh dveří vhodný a tudíž ba naše laická neodbornost byla spíše na obtíž. Pracovníci takových firem jsou schopni nám nejen poradit, ale také nainstalovat zámek přesně podle našich potřeb. Ale i tito profesionálové nám jistě sdělí skutečnost, že značný počet lupičů vstoupí do domu prostřednictvím odemknutých dveří. I ty nejsilnější zámky na světě jsou prakticky k ničemu, pokud je nepoužíváme pro svůj zamýšlený účel. Pokaždé, když opustíme dům, je potřeba zamknout všechny dveře se zámky, i když jsme mimo domov jen pár minut.

Jak vybrat vhodnou firmu

Je to jistě individuální, ale pokud bychom se měli řídit nějakými pravidly, můžeme si zámečnickou firmu vybrat například podle zkušeností a referencí zákazníků, kteří využili jejich služeb před námi, nebo se můžeme také přesvědčit i o tom, jak dlouho firma působí na trhu a podobně. Jistě si vybere odbornou firmu,která nám ve všem poradí a to nejen s výběrem vhodného zámku pro naše dveře, ale mohou nám také pomoci v situaci, kdy se nám nešťastnou náhodou zabouchnou dveře a my si nebudeme vědět rady. Mnohé zámečnické firmy také nabízejí své služby nonstop, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Přídavné zámky jistě poslouží

K možnostem, jak posílit zabezpečení našeho domu jistě může sloužit i přídavný zámek. ten je namontován zevnitř bytu a funguje na principu malé závory, která po otočení malého knoflíku zapadne do zámku a tím znepřístupní otevírání dveří. Přídavný zámek může být ale i z venkovní strany, kde funguje stejně jako klasický zámek na klíč. Ten je tady potřeba, kdežto u vnějšího přídavného zámku klíč nepotřebujeme.

Bezpečnostní zámky

Tento druh zámků je velmi důležitý právě pro účel zabezpečení našeho majetku a také našeho zdraví. Na trhu je jich celá řada a také bezpečnostní kování je i v dokonalém designu. Tyto zámky a kování jsou potřeba i v případě, že máme v úmyslu si pojistit svou domácnost u některé z našich pojišťoven. Tento fakt pojišťovny vyžadují.

Pokud si nevíme rady nebo nemáme vůbec žádné zkušenosti s tím, jak vybrat ten správný a vhodný zámek, nebojme se oslovit odborné firmy.

Katalog Facebook Instagram

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.