Jak si vybrat zahradní kašny

Chcete-li dát eleganci vaší zahradě, pomohou vám neuvěřitelně krásné dekorativní zahradní kašny. Dnes si můžete vybrat nejvhodnější zahradní fontány na váš pozemek. Trh nabízí obrovské množství druhů, můžete si vybrat jakékoliv dekorativní zdobení, vnější výkon a funkčnost. Než si koupíte fontánu pro vaši zahradu, měli byste si uvědomit, že okrasná zahradní kašna se skládá z několika prvků. První složka - voda. Je nutné určit, co bude zdrojem vody - přírodní nebo uměle vytvořený vodní útvar. Pokud existuje přirozená skupina vody, instalace kašny je podstatně jednodušší. Pouze vykopete jámu odpovídající formě fontány a naplníte ji vodou.  

Zahrada se stane vaší pýchou   

Již máme v zahradě vytvořený rezervoár - vnější estetický vzhled, na jeho okraje mohou být zasazeny květiny nebo zabetonovány, je to ještě jednodušší. Další komponenty - to je nejlepší pro každý konkrétní typ plnicího čerpadla. Výrobci těchto čerpadel jsou Itálie, Německo a Španělsko. Analogové domácí odvodňovací čerpadla pro fontány nejsou vhodné. Čerpadla musejí mít určitou sílu, s některými doplňky k dispozici, v závislosti na tom, jaké kašny se rozhodnete namontovat ve své zahradě - plynulé, kaskádové, nebo jakékoliv jiné. Pro správný výběr čerpadla je nutné se poradit s odborníkem.  

Zahradní kašny na t-zbozi.cz

Další složkou do fontány - tryska pro stříkání vody. Krásné zahradní kašny - trysky mohou vytvářet různé efekty, lahodí oku, například "Champagne", "Volcano" nebo "gejzír", a také mnoho dalších. Některé tipy mají schopnost přizpůsobit tlak a tvar trysky ručně nebo dálkově. Pokud jsou k dispozici všechny komponenty, je třeba se postarat o pořízení speciálního filtru pro vodu, která v průběhu času pomůže, aby se zabránilo pěnění vody a růstu řas.  Máte o zahradní kašny zájem? Velký výběr za skvělé ceny naleznete v eshopu t-zbozi.cz. 

Katalog Facebook Instagram

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.