Párty stany s nůžkovou konstrukcí

Skládací a snadno přenosné zahradní párty stany a přístřešky jsou velmi vděčnými pomocníky na naší zahradě. Nejvíc se využívají v letní sezóně. Zastíní ostré slunce a skvěle doplní každý kout na zahradě či pozemku. Zahradní párty stany mohou sloužit dospělým i dětem. Jsou vhodné i na cestování, pořádané oslavy, firemní večírky i veletrhy. Je možné si vybrat párty stan z mnoha druhů, barev, velikostí i typů zahradních stanů od těch zcela jednoduchých přístřešků, přes komfortní nůžkové stany až po ty největší rozlehlé party stany.

Pořízení mobilního přístřešku

stan

Pokud už víte, že by se vám hodil mobilní přístřešek, jaký poskytují zrovna zahradní stany nebo nůžkové stany, pomůžeme vám vybrat si to správné řešení. Párty stany se od nůžkového stanu trochu liší. Hledáte-li cenově dostupnou variantu s podobě přenosného zařízení, vyberte si klasický párty stan s tradiční konstrukcí. Pokud ale chcete, aby váš stan měl dlouhou životnost, hodně toho vydržel a byl opravdu snadno i rychle postavený či složený, vyberte si nůžkový stan vybavený lehkou nůžkovou konstrukcí. Čím větší gramáž bude mít jeho plachta, tím lépe vás ochrání před nepříznivým počasím.

Zahradní párty stany a nůžkové stany nejen na vaší zahradě

Existuje mnoho druhů a typů párty stanů od jednoduchých přístřešků, přes propracované nůžkové stany a velké rozměrné stany. Stany jsou zhotoveny v mnoha různých rozměrech velikostí. Pokud žijete rušným společenským životem a velmi rádi se setkáváte se svými známými, přáteli či rodinnými příslušníky vyplatí se pořídit si párty stan. Zahradní párty stany a zejména nůžkové stany jsou konstrukčně řešeny tak, aby zcela splňovaly naše normy a certifikace. Jsou také lehce složitelné i rozložitelné. Jejich skelet se skládá z trubek, které mají povrchovou úpravu v podobě eloxování, jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje.