Trendy zahrada pro letošní rok

Zbožňujete svou zahrádku a staráte se o ni s velkou láskou? To vás zajisté bude zajímat tento článek. Kromě plánování nové výsadby květin a zeleniny se můžete zaměřit na zahradní nábytek. Trendy se netýkají jen módy, ale i zahrad. A bez dávky inspirace se vám bude exteriér špatně renovovat.A to je důvod, proč je o podobné informace na internetu obrovský zájem. Hledáme inspiraci nejen u bydlení slavných, ale všude tam, kde se nalézají praktické informace, pořádná dávka inspirace pro stavby, bytový design a úpravu venkovního prostředí našich zahrad. Důležitou součást bydlení zejména těch, kteří se pyšní rodinným domem. 

Co je stylové a trendy pro sezónu 2017?

V poslední době pojímáme svou zahradu jako součást interiéru. Cíleně si vytváříme příjemné posezení v útulném prostředí s koberečkem, s boxem, kde ukryjeme dobrou knihu a další věci, které chceme mít na své zahradě po ruce. Nechybí pohodlný a stylový zahradní nábytek.  

  • Přírodní materiály – tady se nic nemění, pryč s betonem či kompozitním materiálem. To vše nahradí dřevo a kamení.
  • Veselé barvy – nebojte se jasných odstínů, ale stále platí, že "méně je někdy více".
  • Vlastní zelenina – zdraví především. Proč nakupovat drahou a práškovanou zeleninu, když si ji můžete na své zahrádce vypěstovat sami.
  • Osvětlení - noc pod hvězdami za svitu stylové lucerny s LED světlem můžeme jen doporučit.  
  • Bez kopání – nechcete kopat v zemi, alternativa - velké květináče, kde můžete nasadit i několik druhů květin.
  • Bez chemikálie - vsaďte na staré dobré, ověřené babské rady k odlákání všech škůdců.
  • Výběr rostlin – objednávejte je u domácího dodavatele.   
  • Volba zahradního nábytku – pohodlné posezení jako k televizi, a to především pokud se nachází na terase s přímým vchodem do domu. Opticky to prostor spojuje.

Více informací se dozvíte na tomto blogu!  

Katalog Facebook Instagram

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.