U vašeho rybníčku může být had i krokodýl

Jakmile začne klepat jaro na naše dveře, s velkým zaujetím sledujeme první klubající se sněženky a začínáme věnovat pozornost svojí zahrádce. Někteří z nás milují více pěstování užitkových rostlin, keřů a stromů, jiní zase raději touží na své zahradě relaxovat. Květiny často rychle odkvetou, ale dřevěné dekorace jsou tu s námi po celý rok. Dokážou velmi dobře proměnit jakékoliv místo v pěkné a útulné prostředí, ze kterého si tak vytvoříte klidné dokonale odpočinkové místo. Zahradní svět může být kouzelným místem, když jej doplní dřevěné sochy. Může být plný nejen pestrobarevných rostlin, keřů a stromů, ale můžete jej i ozvláštnit vysoce efektní dřevěnou zahradní sochou.

had.jpg

V zahradě pod keři a velkými lopuchy může číhat krokodýl, u rybníčku had, na jeho břehu může sedět i vodník a od stromu může zírat velká sova. U zápraží se dobře vyjímá pes nebo kočka, která jakoby vypadla z oka vašim čtyřnohým miláčkům. Podle fotografie vám je rád vyrobím. A tak dřevěné sochy motorovou pilou mohou vytvořit dokonalou idylku, která vám vytvoří prostředí pro chvíle odpočinku a dětem vytvoří prostor pro hraní.

Praktické i efektní dřevěné sochy

Doladit zahradu, atrium či dvorek umí i zahradní dekorace v podobě dřevěných soch. Zkuste třeba místo andílků a antických zobrazení dokonalých lidských těl v podobě odlitků dosadit na váš trávník originální dřevěné sochy. Padnou do země jako ulité a doplní místa, kde máte pocit, že stále ještě něco chybí. Efektní zahradní dekorací jsou zvířata, želvy, pelikání, hadi či krokodýly. Ozdobné prvky neslouží jen tak pro okrasu, ale radost z nich budou mít především děti. Každé ráno tak můžete spolu s nimi vašeho nového dřevěného kamaráda pozdravit a večer mu dát dobrou noc.

Dřevěné socha a údržba

Dřevo nám udělá mnoho radosti a žádá si na oplátku minimum ošetření. Jakmile váš pozemek zkrášlí dřevěné sochy a zahradní dekorace, nezapomeňte jim dopřát alespoň jednou v roce pravidelnou údržbu. Tak jako pečujete o svůj dřevěný zahradní nábytek, stejně pečlivě se starejte o své zahradní dekorace. Použijte tenkovrstvé lazury, které se do dřeva lehce vsakují a vytvoří povlak, se kterým se do dřeva nedostane žádná vlhkost. Dřevo tak nebude tolik pracovat. Inspiraci a další informace o dřevěných sochách vyráběných na míru vám rádi poskytneme.

Katalog Facebook Instagram

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.