Dopadová plocha

EPDM - TOP

Bezpečnost je pro nás na prvním místě! Proto k našim herním prvkům 3D PROGRAM nabízíme také dopadové plochy EPDM-TOP. Pryžové plochy vyžadují minimální údržbu a nabízí dlouhou životnost, 24 barevných odstínů a nespočet grafických motivů, kterými je možno plochu oživit. Dopadové plochy EPDM-TOP lze realizovat pod herními prvky s kritickou výškou pádu (KVP/CFH) až 410cm, jsou certifikovány dle EN1177, splňují hygienické požadavky dle EN71, hořlavosti dle EN13501 a neobsahují polycyklické aromatické uhlovodíky dle REACH 494/2011.

 

Monolitický syntetický povrch typu EPDM-TOP

Jedná se o speciální elastický vodopropustný povrch na bázi směsi pryžových granulátů a polyuretanových pojiv.
Obvykle je povrch aplikován jako dvouvrstvá elastická sendvičová konstrukce na podkladě ze stabilizovaného kameniva nebo drenážního asfaltu. Jádro o tloušťce 20 až 130mm tvoří směs recyklované pryže a PUR pojiva.
Nášlapná vrstva v tloušťce 8-10mm je tvořena směsí probarveného EPDM granulátu a PUR pojiva. Za nesporné výhody monolitického syntetického povrchu dětského hřiště lze považovat absenci spár povrchu,
vysokou odolnost proti opotřebení spojenou s dlouhodobou, téměř bezúdržbovou, životností a také možnost mnoha barevných variantních kombinací.
Povrchy jsou vodopropustné a zdravotně nezávadné s vysokou mírou tlumení proti nárazu i při mínusových venkovních teplotách.
Jejich pořizovací cena 1450 - 2700 Kč/m2 je závislá na tloušťce dopadové plochy předepsané výrobcem herních prvků.

Parametry:
TLOUŠŤKA SYSTÉMU EPDM-TOP: 8 – 140mm
PRO KRITICKOU VÝŠKU PÁDU: až 4100mm
KE STAŽENÍ
Technický výkres

 

Další realizace

Naše dopadové plochy lze kombinovat z 24 atraktivních barev!

Barvy jsou UV-odolné a trvanlivé

Tloušťka photo
Katalog Facebook Instagram